0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Hyundai Su Arıtma Hem Bütçenizi düşünüyor, Hem sağlığınızı.

Hyundai Su arıtma sizlere sağlıklı suyu, ucuza sağlıyor.

Bütçeniz açısından küçük bir hesap yaparsak;

Damacana Su'yun ortalama fiyatını 6 TL olarak hesaplarsak. 4 Kişilik bir aile yaz aylarında ortalama 3 damacana su harcamaktadır.

Bu da haftada 12 TL ayda ise 48 TL lik bir ücret ödemeniz demektir. Yıl olarak baz alırsak 586 TL yapar. Yani sağlıksuz su'yu pahalıya içiyorsunuz. 

Sağlığınız açısından ise bir haberlerd alıntı vereceğiz,

"Damacana suların mikroplu olmasının yanında tartışılması gereken bir husus daha var. Damacanaların yapısındaki Bisfenol A isimli kimyasal madde, üreme ve cinsel fonksiyonları alt üst etmekten, diyabet, kalp ve kansere kadar pek çok hastalığa yol açıyor. Damacanalar özellikle sıcakta, güneşin altında bekletildiğinde Bisfenol A suya karışıyor. Bisfenol A Kanserojen bir madde olması konusunda herhangi bir tereddüt yok. Böbrekler için de toksik, üreme organları için de... Alınmaması gerekiyor. Özellikle zamanında çocuklar için uyarılar yapıldı. Önceleri kanserojen sınıfında tutulmuyordu, sonra Dünya Sağlık Örgütü bu kimyasal maddeyi kesin kanserojen sınıfına aldı. Kanserojen sınıfına alınca da Bisfenol A’nın plastiklerden çekilmesi söz konusu oldu. Biberonlarda kullanılması kesin olarak yasaklandı. Hatta geçtiğimiz yıl THY bile “Plastik karıştırıcıları ve kapları kaldırıyoruz” dedi. Çünkü bu plastiğin içersinde, özellikle de plastik saklama kabının içersinde yağlı bir şey varsa, bu kimyasal maddenin vücuda geçişi daha kolay oluyor. " 

Su arıtma cihazlarımız hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bizi arayınız !