0232 346 03 04
Shift Ajans Su Arıtma Sayfası

Bornova Su Arıtma

Bornova su arıtma firması olarak, periyodik bakım, su arıtma cihazı satışı, filtre değişimi, dezenfeksiyon alanlarında kaliteli hizmeti sizler için sunuyoruz. Sağlıklı içme suyuna her alanda ulaşmak ve sürekli olarak damacana su satın alma ihtiyacının önüne geçmek için hizmet kapsamlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Su Arıtmada Ters Osmoz Sistemleri

Bornova su arıtma cihazı satış hizmetimizde sizlerle buluşturduğumuz ters osmoz sistemimiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

Ters osmoz bilinene en hassas filtreleme teknolojisidir.
Bu sistem kapsamında kullandığımız basınç ile suyu ideal ölçüde temizleme işlemini gerçekleştiririz.
Acı su kuyularını tatlı ve içilebilir su haline dönüştürmek için kullandığımız ters osmoz sistemli arıtma cihazları ile sağlığınız için faydalı ve Ph değeri ideal suyu elde ederiz.
Ters osmoz suda yer alan zararlı bakterileri, tortuları, kloru ve kireci giderek lezzetli, hafif içimli suyu ortaya çıkarır.
Sürekli damaca suyu satın alma derdini sona erdiren ters osmoz sistemli su arıtma cihazlarımız, yemek hazırlamak, rutin su tüketimini gerçekleştirmek ve çay demlemek için yeterli oranda su kapasitesini aynı anda sunarlar.
Ters osmoz teknolojisine ve bu teknolojinin yer aldığı arıtma cihazlarına ürün yelpazemizden yapacağınız seçimler kapsamında ulaşabilir, kaliteli kurulum hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evsel Su Arıtma Cihazları Özellikleri

Bornova su arıtma cihazı satış ve bakım firması olarak, evsel su arıtma cihazlarımızın özelliklerini şu şekilde sıralarız:
Evsel su arıtma cihazlarımız şebeke suyunu, sağlıklı içme suyuna dönüştürebilmenize olanak sağlarlar.
Aşamalı filtreleme sistemleri ile şebeke suyunu tortu, mikrop, klor, bakteri içeriklerinden arındırma özelliğine sahiptirler.
Membran sistemleri ile detaylı bir arıtma yaparak suyu kötü kokudan ve sert tattan arındırırlar.
Ortalama 8 litrelik denge tankları ile tüm gün boyunca temiz içme suyunu, yemek yapma ve rutin su tüketme işlemlerinde kullanabilmenize olanak sağlarlar.
Arıtma işlemi ardından sindirim kolaylığı sağlayan ve mide sağlığını koruyan kaliteli içme suyunu sunma niteliğine sahiptirler.
Dış alana veya dekorasyona uyumlu şekilde tezgah altına monte edilebilirler.
Musluk tasarımları ile temiz su için konforlu servis imkanı sunarlar.
Bu özellikleri taşıyan ve şık dış tasarımları ile ev mutfaklarınızla uyumu yakalayan su arıtma cihazlarımızı sizler için sunuyoruz.

Endüstriyel Su Arıtma Cihazı Nedir?

Bornova su arıtma cihazı montaj işlemlerimizde sizlere sunduğumuz endüstriyel su arıtma cihazlarımız, toplu yaşam alanlarında ve şirketlerde içime uygun, sağlıklı suya en konforlu şekilde ulaşabilmenizi sağlayan araçlardır. Damacana taşıma derdini, soğuk suya anında ulaşmada çekilen sıkıntıyı ortadan kaldıran endüstriyel su arıtma cihazlarımız, şebeke suyu üzerinden 80 litreye kadar temiz ve sağlıklı içme suyu elde edebilmenize imkan sağlayan modellerdir.

Kendinden şamandıralı sistem, ayarlanabilir rotil ayak sistemi, çok aşamalı filtrasyon avantajlarını sunan endüstriyel su arıtma cihazlarını, ürün yelpazemizden inceleyerek, ihtiyaçlarınıza tam cevap veren modele ulaşabilirsiniz.

Orta Ölçekli Su Arıtma Çözümü Nedir?

Bornova su arıtma cihazı servisi olarak sunduğumuz orta ölçekli su arıtma çözümleri, ticari su arıtma cihazları olarak adlandırdığımız ve ters osmoz sistemi üzerinden şebeke suyunu sağlıklı, temiz yapıya ulaştıran sistemlerdir. Orta ölçekli su arıtma sistemlerimiz, iş yerlerinde temiz su satın almak için harcanan masrafların yüksek ölçüde azaltılmasını sağlarlar.

Şebeke suyuna doğrudan bağlantı ardından ters osmoz sistem ile suyu tüm klor, tortu, yabanı madde, bakteri, virüs içeriklerinden arıtarak, ph derecesi ideal ve içime uygun suyu sizlere sunmaktadırlar.

Bornova su arıtma cihazı satış ve bakım hizmetlerimiz kapsamında bu özelliklere sahip olan orta ölçekli arıtma cihazlarını, evsel, endüstriyel su arıtma sistemlerini ve cihazlara ilişkin filtre değişim adımlarını sizlere sunuyoruz.